אחסון דירות בפתח תקווה | אודות
15516
rtl,page-template-default,page,page-id-15516,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

אודות

חברת ב.ר שירותי אחסון בע"מ היא אחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום אחסון דירות, משרדים וציוד. לאורך השנים ליווינו אלפי בעלי דירות ומשרדים באופן אישי, מתוך דאגה לציוד היקר והחשוב ביותר עבורם. אנחנו מבינים היטב את הצורך לשמור על כל פריט, לגונן עליו מפני פריצות או גניבות ולמנוע נזקים שנגרמים בעקבות נזקי מזג האוויר.

חברת ב.ר שירותי אחסון בע"מ מתמחה במגוון פתרונות אחסון והובלה לבעלי דירות ובתים, וכן לבעלי עסקים בכל ארץ. אנחנו מציעים פתרונות מאובטחים שיעניקו לכם ראש שקט ותחושת ביטחון מלאה, על ידי התקנת מערכת אבטחה מתקדמת שכוללת שערים חשמליים, מצלמות אבטחה, מוקד בטיחות ושומר שנוכח במקום שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

הצוות המקצועי שלנו פועל כדי להתאים לכל לקוח את הפתרון המדויק עבורו, בהתאם לציוד הקיים ולדרישות האישיות שלו. כדי להשיג את המטרה הזו אנו מתחזקים עשרות תאי אחסון במגוון רחב של גדלים, כך שתוכלו לבחור תאים מרווחים המתאימים אך ורק לכם, ומאפשרים לכם גישה נוחה לציוד שלכם. מערך השירות שלנו מעניק תגובה מהירה, שירות מקצועי ומענה אדיב ברמה הגבוהה ביותר, כך שתוכלו לאחסן את הציוד שלכם כל אימת שתצטרכו, בין אם לתקופה קצרה בלבד ובין אם לפרק זמן ממושך.

חברת ב.ר שירותי אחסון בע"מ עומדת לרשותכם בכל נקודת זמן, בין אם קבלת המפתח לדירה החדש מתעכבת, בין אם אתם עומדים לשפץ את המשרד וזקוקים לאחסון זמני של הציוד, ובין אם אתם עומדים לצאת לרילוקיישן מעבר לים לתקופה של כמה שנים. הצוות המקצועי שלנו מעניק פתרון אידאלי לכל סיטואציה, בכל נקודת זמן, כך שתוכלו להיות בטוחים שהציוד שלכם בידיים טובות, גם כשאתם לא שם כדי לשמור עליו בעצמכם.