אחסון דירות בפתח תקווה | אחסון דירות
15496
rtl,page-template-default,page,page-id-15496,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

אחסון דירות

אחסון דירות – הפתרון האידאלי

אתם עומדים לעבור דירה. הכל כבר מוכן. הציוד, ברובו, כבר ארוז. הדיירים החדשים כבר עומדים להיכנס ואתם משתוקקים לסדר את הדירה החדשה. דווקא ברגע הזה אתם מגלים שיש עיכוב קטן, ואולי דווקא לא כל כך קטן, שיגרום לכך שהכניסה לדירה לא תתבצע במועד, אלא כמה ימים או שבועות מאוחר יותר. השאלה היא מה עושים במצב הזה, כשאתם חייבים לפנות את הבית אבל אין לכם כתובת חדשה להתמקם בה. בעוד פתרונות לינה אפשר למצוא בקלות רבה, בזכות ההורים או החברים הטובים, הבעיה הגדולה יותר היא אחסון הציוד, וגם לזה יש פתרון מצוין היום: אחסון תכולת דירה באופן מקצועי ועל ידי חברת אחסון דירות מנוסה כמו ב.ר שירותי אחסון.

 

הגנה מרבית על הציוד שלכם

אחסון דירות הוא הפתרון האולטימטיבי לבעיה שעל הפרק, בעיקר בגלל סיבה אחת: בטיחות. סביר להניח שיש לכם לא מעט ציוד שהצטבר לאורך הדרך, החל מריהוט יקר, דרך חפצי נוי שערכם רב ולא מעט ניירת וציוד עם משמעות גבוהה גם ברמה הרגשית וגם ברמה הכלכלית. שירותי אחסון דירות מאפשרים לכם לשמור את כל החפצים הללו במקום אחד, מסודר ומאובטח, וגם לדעת ששום נזק לא יאונה להם. תוכלו לבחור את תא האחסון האידאלי עבורכם, לסדר את המחסן בדיוק כמו שאתם רוצים ובצורה שתיטיב עם הציוד שלכם, ולישון הרבה יותר טוב בלילה.

 

אחסון דירות ושמירה על התכולה

אם אתם חוששים לשלום החפצים שלכם, שירות של אחסון דירות הוא שירות מאובטח מאוד. לאחר שתבחרו את תא האחסון המתאים תתבצע הובלה מסודרת, עם צוות מקצועי ומיומן, אל המחסנים המאובטחים והמוגנים. כדי שתוכלו להיות בטוחים הרבה יותר תוכלו להגיע אל שטח האחסון מבעוד מועד ולהתרשם משלל פתרונות האבטחה. פתרונות אלה כוללים שערים חשמליים, מוקד שמאויש במשך כל ימות השבוע, ובמשך כל שעות היממה, וגם מאבטח ומצלמות אבטחה שפועלים בכל רגע נתון. עם שכבות הגנה חשובות כל כך, אחסון דירות מעולם לא היה פשוט כל כך.

 

השירות המקצועי ביותר

חברת ב.ר שירותי אחסון בע"מ היא ללא ספק אחת החברות המובילות בישראל בתחומי האחסון והיא מספקת מכלול של שירותי אחסון דירות, משרדים ותכולה. עם צוות מנוסה ומיומן ועם אמצעי אבטחה מתקדמים מהשורה הראשונה, תוכלו להיות רגועים הרבה יותר בזמן שאתם מטפלים במנהלות הקשורות לדירה החדשה שלכם. אנחנו נדאג לציוד שלכם, אתם תדאגו לכל השאר.