אחסון דירות בפתח תקווה | אחסון מפעלים
15499
rtl,page-template-default,page,page-id-15499,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

אחסון מפעלים

אחסון מפעלים וניהול העסק שלכם

אחסון מפעלים נעשה נפוץ ומבוקש מאוד בשנים האחרונות, ויש לכך שורה של סיבות מצוינות. מצד אחד, כשאנחנו זקוקים לשינוי משמעותי במפעל, עומדים לערוך שיפוץ מקיף או מתכוננים לקראת העברת המלאים והציוד שלנו למפעל חדש וזקוקים לפתרון ביניים עד להשלמת הבינוי – אחסון מפעלים הוא הפתרון המושלם. מצד שני, במצבים רבים אנחנו עורכים שינויים במפעל הקיים, מוציאים מלאים לזמן מוגבל או מאחסנים מלאים עד למועד השימוש בהם, ובינתיים אין לנו מקום פנוי עבורם. גם במצב הזה נדמה שאין פתרון אידאלי יותר מאשר אחסון מפעלים ושימוש בשירות מתקדם ומקצועי שיאפשר לנו לעשות זאת בראש שקט, בלי לדאוג לרגע לציוד, לחומרי הגלם ולמלאי שבידינו. עם חברת ב.ר שירותי אחסון בע"מ אתם יכולים להשיג את המטרות הללו בקלות רבה.

 

בחירת השירות המתאים לכם

חברת ב.ר שירותי אחסון בע"מ מציעה לכם שירות מתקדם ומקצועי של אחסון מפעלים, המותאם בדיוק לצרכים שלכם. באמצעות שירות מצוין זה אתם יכולים לבחור את שטח האחסון הנכון לכם, זה שיאפשר לכם להעביר את כל המלאי והציוד הדרוש לכם בלי פשרות, בלי עיגולי פינות ובלי לזרוק לפח או לסכן ציוד יקר ערך. תכנון נכון ומדויק הוא הכלי המרכזי שיבטיח לכם בחירה מושלמת של תא אחסון מרווח, בו תוכלו לאחסן כל שתרצו בצורה מסודרת, וגם לדעת בדיוק איפה כל דבר נמצא כך שתוכלו לגשת לכל פריט בקלות רבה. זהו פתרון גמיש ואיכותי שמותאם לצרכי העסק והמפעל, ומאפשר לכם להתנהל כרגיל, ולהמשיך בשגרה העסקית שלכם.

 

אחסון מפעלים – הבחירה הבטוחה

השירות הייחודי הזה הוא לא רק פתרון אידאלי למצב שבו אין לכם שטח מספק לאחסן את כל הציוד הדרוש במפעל שלכם, אלא הוא גם פתרון בטוח מאוד. כדי להבטיח ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר דאגנו לתכנן בקפידה מספר שכבות הגנה כדי שתוכלו לישון הרבה יותר בלילה, בזמן שהציוד שלכם מוגן היטב. אם תבחרו להשתמש בשירות אחסון מפעלים תמצאו שכל תאי האחסון במקום מוגנים מכל משמר, החל מכללי בטיחות הקשורים לבטיחות באש ולהגנה מפני נזקי מזג האוויר, ועד לאמצעי הגנה למניעת פריצות ומעשי ונדליזם. מוקד הביטחון פועל בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה, וכך גם מאבטח אנושי שתמיד נמצא במקום. לצדם הותקנו גם שערים חשמליים ומצלמות אבטחה, כך שהציוד שלכם נמצא תמיד תחת פיקוח, מוכן ומזומן לקראת הרגע שבו תצטרכו לבצע בו שימוש.