אחסון דירות בפתח תקווה | אחסון משטחים
15501
rtl,page-template-default,page,page-id-15501,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

אחסון משטחים

אחסון משטחים – שירות ייחודי וחיוני

בישראל פועלים היום לא מעט מפעלים ומחסנים לוגיסטיים, והם משמשים בית חם לציוד, סחורות ומלאים המסודרים על גבי משטחים כדי להקל על תהליכי העבודה ולהפוך אותם ליעילים ומסודרים הרבה יותר. למעשה, סידור נכון על גבי המשטחים מאפשר לבעלי המפעלים והמחסנים דרך נוחה מאוד לאחסן ציוד באופן פונקציונלי מאוד, ובמקרים רבים לאחסן את הציוד בקומות. אלא שבמקרים רבים אנחנו מוצאים שאין במחסן מספיק מקום לכל הציוד והסחורות, והעומס הרב עשוי לפגוע בשטף העבודה ולהקשות על אנשי המחסן במלאכת איתור הפריטים השונים. שירותי אחסון משטחים הם השירותים האידאליים במצבים אלה, ועם השירות המקצועי והניסיון הרב של חברת ב.ר שירותי אחסון בע"מ גם לבעיה הזו יש פתרון קלאסי ופשוט מאוד.

 

כך זה עובד

אחסון משטחים מתבצע מתוך מחשבה ותכנון, כדי להבטיח לכם גישה מלאה לכל משטח ולכל פריט, בכל נקודת זמן. זהו אחד היתרונות הגדולים של חברת ב.ר שירותי אחסון בע"מ, המציעה פתרונות אחסון מרווחים במיקום נגיש ונוח, כך שתוכלו להגיע אל המחסן שלכם כשתצטרכו לעשות זאת. שטחי האחסון מתוכננים בקפידה ובצורה טובה, כך שהציוד הקיים והסחורות שלכם לא ייפגעו ולא יאונה להם כל רע בזמן שהם מחכים לתשומת הלב שלכם. כדי שתוכלו לדעת מראש איזה מחסן או תא יתאים לצורך אחסון משטחים מדויק ואיכותי, הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם. כך תוכלו לתכנן את המהלך בצורה נכונה, לקבוע אילו סחורות ומשטחים ייכנסו אליו, ואיך ניתן לייעל את השימוש במקום כדי לנצל את השטח בצורה מקסימלית.

 

אחסון משטחים בראש שקט

אין ספק שלציוד ולסחורות שלכם יש חשיבות אדירה, ובעיקר משמעות כלכלית לא מבוטלת. זוהי בדיוק הסיבה לכך שלא מספיק לבחור פתרון אחסון משטחים, אלא חשוב לוודא שהוא פתרון בטיחותי שמציע הגנה מרבית לציוד שלכם. זוהי בדיוק המומחיות של חברת ב.ר שירותי אחסון בע"מ. כל תאי האחסון במתחם מאובטחים מאוד, עם שמירה הדוקה במשך כל שעות היממה. זאת כדי להסיר דאגה מלבכם. כעת תוכלו להמשיך בשגרת היומיום שלכם במפעל, במחסן ובבית העסק, להתמקד במה שחשוב ולפרוק את הציוד ואת המלאי הדרוש לכם בכל עת שתצטרכו. תוכלו לשכור שטח אחסון לטווח ארוך, או לזמן קצר בלבד אם אתם מתכוננים לקראת העברת המחסן הלוגיסטי למיקום אחר. הצוות שלנו עומד לרשותכם ומציע שירות המותאם בדיוק לצרכים העסקיים שלכם, מתוך מטרה אחת בלבד, והיא עמידה במטרות שלכם, ואספקת השירות הטוב ביותר עבורכם.